Lets Dive » ABC of IT in diving…

ABC of IT in diving… (2011/01/21)

Bezpłatne warsztaty organizowane podczas targów nurkowych Podwodna Przygoda.

Termin: 05.02.2011, sala Rudniewa w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, godz 14:00-15:00 ,

ABC Informatyki w nurkowaniuNurkowanie to bezsprzecznie pasja. Bez tego ani rusz. Niemniej jednak, jeśli myślisz o nurkowaniu, jako o swoim pierwszym, drugim czy nawet trzecim zawodzie to czy chcesz czy nie – wkraczasz na pole zwane biznesem. I nurkowanie jak każdy inny biznes, rządzi się swoimi prawami i bez względu na to, czy chcesz zarabiać duże pieniądze, czy szkolić nieodpłatnie – MUSISZ SKUTECZNIE ZARZĄDZAĆ SWOIMI KLIENTAMI!!!

ABC informatyki w nurkowaniu, czyli jak skutecznie przy pomocy ogólnie dostępnych programów prowadzić bazę danych klientów.

Zarys możliwości programu Microsoft Outlook 2010 z nakładką BCM w połączeniu z urządzeniem PDA.

Omówione zostaną realne korzyści z korzystania z dobrze „ułożonej” bazy danych w codziennym życiu instruktora nurkowania.

Warsztaty dedykowane głównie dla obecnych i przyszłych instruktorów nurkowania, właścicieli i osób odpowiedzialnych za relacje z klientami.

Zakres tematyki:

Warsztaty prowadzi Jacek Wendołowski, Course Director PADI, Instruktor-Trener DAN z bogatym i wszechstronnym doświadczeniem biznesowym. Na prowadzonych przez siebie szkoleniach instruktorskich stawia nacisk nie tylko na właściwe techniki szkoleniowe i umiejętności nurkowe, ale również skutecznie przeplata je sporą dawką efektywnego nieskomplikowanego marketingu, różnych metod sprzedaży, planowania strategii kosztów oraz … humoru 🙂

Zapraszamy

sala_rudniewa

Ta strona jest również przetłumaczona na: Polish