Lets Dive – » Ubezpieczenia nurkowe DAN

Ubezpieczenia nurkowe DAN

 Ubezpieczenia nurkowe DAN

UBEZPIECZENIA NURKOWE DAN – DLA KOGO SĄ PRZEZNACZONE?

Ubezpieczenia nurkowe DAN są przeznaczone dla wszystkich osób, które nurkują rekreacyjnie na całym świecie (Pakiety SPORT)  oraz dla instruktorów nurkowania i przewodników nurkowych (Pakiety PRO).

JAK UBEZPIECZYĆ SIĘ W DAN?

Ubezpieczenia nurkowe zawierane są we Włoszech i stamtąd też przysyłane są wszystkie dokumenty potwierdzające zawarcie ubezpieczenia.
Ubezpieczenie nurkowe jest aktywowane w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
dan_gold_business_partner_in_poland-1Tuż po zawarciu ubezpieczenia nurkowego dostajecie Państwo potwierdzenie na e-mail. Zawiera ono Imię i Nazwisko, datę ważności oraz numer certyfikatu, który jest też waszym numerem członkowskim i jest najważniejszy. Właśnie te cyfry trzeba podać w razie ewentualnej potrzeby zgłoszenia wypadku do DAN. Potwierdzenie to jest wystarczające do wszelkich formalności. Dokumenty wraz z certyfikatem przychodzą pocztą bezpośrednio z Włoch, co może trwać 1-2  tygodnie.

Jeżeli jest Pan/Pani zdecydowany/a na ubezpieczenie się w DAN, można to zrobić za pośrednictwem naszej firmy. Nasza firma posiada od lat status DAN GOLD BUSINESS PARTNER i świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Proszę zapoznać się z rodzajami ubezpieczeń i wypełnić nasz formularz zaznaczając właściwe ubezpieczenie.

Jeśli już wypełnisz formularz to należy przelać na nasze konto kwotę właściwą dla danego rodzaju ubezpieczenia. Numer konta otrzymasz w mailu potwierdzającym przyjęcie zlecenia.

Jeżeli byli już Państwo raz ubezpieczeni w DAN i chcecie odnowić swoje członkostwo, wystarczy zaznaczyć ten fakt w formularzu wpisując swój aktualny numer członkowski DAN. Jeśli Wasze aktualne ubezpieczenie jest nadal ważne, to nowe będzie jego kontynuacją.

 CENNIK PAKIETÓW UBEZPIECZENIOWYCH DAN (w PLN)

 
DAN SPORT Member – Pakiety dla nurków rekreacyjnych
DAN Sport Bronze 440,-
DAN Sport Silver 595,-
DAN Sport Gold 1195,-
DAN PRO Member – Pakiety dla instruktorów i przewodników nurkowych
DAN Pro Bronze 940-
DAN Pro Silver 1120,-
DAN Pro Gold 1550,-
Rozszerzenie ubezpieczenia na wypadek śmierci lub trwałego kalectwa (dotyczy wszystkich pakietów)
Opcja A – 25.000,- Euro 265,-
Opcja B – 50.000,- Euro 530,-

WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY DO UBEZPIECZENIA NURKOWEGO DAN

Jeżeli będziecie mieli Państwo JAKIEKOLWIEK problemy z przesłaniem zgłoszenia to prosimy o kontakt telefoniczny na nr +48 513 800 900.

DAN - baner pion DelfinyCO TO JEST DAN?

DAN jest międzynarodową organizacją typu non-profit. Skrót DAN pochodzi od pierwszych liter nazwy angielskiej tej organizacji: Divers Alert Network, co dosłownie oznacza Alarmową Sieć dla Nurków.

DAN powstał w 1980 roku z inicjatywy amerykańskich i włoskich naukowców o uznanym międzynarodowym autorytecie, którzy rozumieli, że udzielanie pomocy poszkodowanym nurkom wymaga specjalistycznej wiedzy trudnej do znalezienia w standardowym systemie opieki medycznej.

W razie wypadku związanego z nurkowaniem DAN koordynuje pierwszą pomoc i opiekę nad chorym poprzez sieć międzynarodowych wysoko specjalistycznych Ośrodków Alarmowych.

DAN prowadzi badania nad zwiększeniem bezpieczeństwa w nurkowaniu, organizuje kursy i seminaria, aby pogłębić wiedzę i poczucie odpowiedzialności u osób zajmujących się nurkowaniem rekreacyjnym.