Lets Dive – » Ubezpieczenia nurkowe DAN

Ubezpieczenia nurkowe DAN

 Ubezpieczenia nurkowe DAN

DLA KOGO SĄ PRZEZNACZONE UBEZPIECZENIA NURKOWE DAN?

Ubezpieczenia nurkowe DAN są przeznaczone dla wszystkich osób, które nurkują rekreacyjnie na całym świecie (Pakiety SPORT)  oraz dla instruktorów nurkowania i przewodników nurkowych (Pakiety PRO).

JAK UBEZPIECZYĆ SIĘ W DAN?

Ubezpieczenia nurkowe zawierane są we Włoszech i stamtąd też przysyłane są wszystkie dokumenty potwierdzające zawarcie ubezpieczenia.
Ubezpieczenie nurkowe jest aktywowane w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
dan_gold_business_partner_in_poland-1Tuż po zawarciu ubezpieczenia nurkowego dostajecie Państwo potwierdzenie na e-mail. Zawiera ono Imię i Nazwisko, datę ważności oraz numer certyfikatu, który jest też waszym numerem członkowskim i jest najważniejszy. Właśnie te cyfry trzeba podać w razie ewentualnej potrzeby zgłoszenia wypadku do DAN. Potwierdzenie to jest wystarczające do wszelkich formalności. Dokumenty wraz z certyfikatem przychodzą pocztą bezpośrednio z Włoch, co może trwać 1-2  tygodnie.

Jeżeli jest Pan/Pani zdecydowany/a na ubezpieczenie się w DAN, można to zrobić za pośrednictwem naszej firmy. Nasza firma posiada od lat status DAN GOLD BUSINESS PARTNER i świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Proszę zapoznać się z rodzajami ubezpieczeń i wypełnić nasz formularz zaznaczając właściwe ubezpieczenie.

Po wypełnieniu formularza należy przelać na nasze konto kwotę właściwą dla danego rodzaju ubezpieczenia. Numer konta otrzymasz w mailu potwierdzającym przyjęcie zlecenia.

Jeżeli byli już Państwo raz ubezpieczeni w DAN i chcecie odnowić swoje członkostwo, wystarczy zaznaczyć ten fakt w formularzu wpisując swój aktualny numer członkowski DAN. Jeśli Wasze aktualne ubezpieczenie jest nadal ważne, to nowe będzie jego kontynuacją.

 CENNIK PAKIETÓW UBEZPIECZENIOWYCH DAN (w PLN)

 
DAN SPORT Member – Pakiety dla nurków rekreacyjnych
DAN Sport Bronze 370,-
DAN Sport Silver 490,-
DAN Sport Gold 1010,-
DAN PRO Member – Pakiety dla instruktorów i przewodników nurkowych
DAN Pro Bronze 780,-
DAN Pro Silver 950,-
DAN Pro Gold 1360,-
Rozszerzenie ubezpieczenia na wypadek śmierci lub trwałego kalectwa (dotyczy wszystkich pakietów)
Opcja A – 25.000,- Euro 240,-
Opcja B – 50.000,- Euro 410,-

WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY DO UBEZPIECZENIA NURKOWEGO DAN

Jeżeli będziecie mieli Państwo JAKIEKOLWIEK problemy z przesłaniem zgłoszenia to prosimy o kontakt telefoniczny na nr +48 513 800 900.

DAN - baner pion DelfinyCO TO JEST DAN?

DAN jest międzynarodową organizacją typu non-profit. Skrót DAN pochodzi od pierwszych liter nazwy angielskiej tej organizacji: Divers Alert Network, co dosłownie oznacza Alarmową Sieć dla Nurków.

DAN powstał w 1980 roku z inicjatywy amerykańskich i włoskich naukowców o uznanym międzynarodowym autorytecie, którzy rozumieli, że udzielanie pomocy poszkodowanym nurkom wymaga specjalistycznej wiedzy trudnej do znalezienia w standardowym systemie opieki medycznej.

W razie wypadku związanego z nurkowaniem DAN koordynuje pierwszą pomoc i opiekę nad chorym poprzez sieć międzynarodowych wysoko specjalistycznych Ośrodków Alarmowych.

DAN prowadzi badania nad zwiększeniem bezpieczeństwa w nurkowaniu, organizuje kursy i seminaria, aby pogłębić wiedzę i poczucie odpowiedzialności u osób zajmujących się nurkowaniem rekreacyjnym.