Lets Dive – » Spróbuj nurkowania

Spróbuj nurkowania

Program Spróbuj nurkowania (Try Scuba / Try Scuba Diving)

Try Scuba / Try Scuba Diving! to szansa odkrycia nieznanych światów, poznania nowych przyjaciół, i cieszenia się niezwykłą pasją. Niczego nie można z tym porównać. Nurkowanie jest dużo łatwiejsze niż myślisz! Przygotuj się na radość doświadczenia nowego wyzwania i zanurkuj w nowy świat!

Try Scuba - certyfikatAbyś mógł w pełni rozkoszować się pierwszą podróżą w podwodny świat potrzeby Ci jest przewodnik, któremu w pełni zaufasz. Nauczymy Cię wszystkiego co musisz wiedzieć. Pod naszym kierunkiem zdobędziesz wszystkie wymagane umiejętności i poznasz sprzęt, którego będziesz używać podczas tej pierwszej podwodnej przygody. Zacznij przygodę z SSI, a uzyskasz wszystkie korzyści płynące z faktu, iż jest to jedna z największych, międzynarodowych organizacji nurkowych na świecie: ogólnoświatową rozpoznawalność i uznanie, sprawdzone metody szkolenia z zastosowaniem najnowszych osiągnięć. Jesteśmy pewni: jeśli tylko spróbujesz – pokochasz to! Mimo wszystko, tylko wtedy ma to sens jeśli będziesz kontynuował podwodną przygodę i zdobędziesz certyfikat nurkowy. Pierwszym krokiem będzie uzyskanie certyfikatu Try Scuba.

Program kursu zawiera trochę podstawowej teorii oraz co najważniejsze – 1 nurkowanie w basenie lub na wodach basenopodobnych.
Czas trwania: 1 dzień (kilka godzin łącznie)
Wymagania: ukończone 10 lat

Wypożyczenie sprzętu nurkowego oraz wynajem toru na basenie (lub wstęp na akwen nurkowy) wliczone są w cenę.

Uprawnienia: po ukończeniu programu już będziesz wiedział jak świetną rzeczą jest nurkowanie bez angażowania się w pełne szkolenie.

Ceny w zależności od opcji:

Budget (4-6 osób): 150 zł
Standard (2-3 osoby): 200 zł
Luxus (1 osoba): 300 zł

Na czas realizacji programu „Try Scuba” korzystamy z dedykowanego dla nas toru na basenie – nikt nie skacze nam po głowach…

Jeśli spodoba Ci się nurkowanie i będziesz chciał pójść dalej – zaliczymy Ci wpłatę na Try Scuba na poczet zadatku na kurs Open Water Diver (OWD –  w wersji standard lub luxus).

Ta strona jest również przetłumaczona na: angielski