Lets Dive – » Open Water Diver

Open Water Diver

Rozpocznij swoją przygodę z certyfikatem SSI Open Water Diver już dziś!

Kurs nurkowania Open Water Diver

 

Kurs Open Water Diver (OWD) jest najbardziej popularnych kursem nurkowania na świecie. Można go porównać do prawa jazdy kategorii „B”.

Podczas szkolenia opanujesz podstawowe umiejętności nurkowe a po jego ukończeniu otrzymasz międzynarodowy certyfikat uprawniający do samodzielnego nurkowania do głębokości 18 metrów. Na jego podstawie będziesz mógł również wypożyczać sprzęt nurkowy.

Zakres szkolenia pozwoli Ci na zapoznanie się z zasadami bezpiecznego nurkowania w pełnym profesjonalnym sprzęcie nurkowym oraz z jego obsługą i funkcjonowaniem.

Niemniej jednak najważniejsze jest to, że w doborowym towarzystwie przeżyjesz wspaniałą podwodną przygodę pod okiem doświadczonego instruktora nurkowania.

 

Zasada jest prosta: Ty się dobrze bawisz – my czynimy z Ciebie BEZPIECZNEGO nurka!

Szkolenie składa się z trzech modułów:

 1. Zajęcia teoretyczne.Kurs nurkowania - zajęcia teoretyczne

  Zanim przejdziemy do praktyki w wodzie, wypada przyswoić troszkę teorii. Podczas zajęć teoretycznych instruktor omówi z Tobą podstawowe zasady bezpiecznego nurkowania. Otrzymasz również dostęp do multimedialnych materiałów online i offline na tableta, smartfona i komputer.

 2. Zajęcia basenowe (5 nurkowań).

  W następnej kolejności udamy się na zajęcia basenowe, gdzie w pełnym sprzęcie nurkowym weźmiesz swój pierwszy oddech pod wodą i nauczysz się technik bezpiecznego nurkowania.

 3. Nurkowania na wodach otwartych (4 nurkowania).

  Kurs nurkowania - zajęcia basenowe

  Kiedy już w pełni opanujesz niezbędne umiejętności na basenie – czas zastosować je w realnych warunkach czyli podczas nurkowań na wodach otwartych.

  Nurkowania szkoleniowe prowadzimy w Jaworznie na „Koparkach„. Są to świetnie przygotowane do naszych potrzeb akweny szkoleniowe. Istnieje również możliwość dokończenia szkolenia na wodach otwartych np. w Egipcie, na Malcie, w Chorwacji czy na Wyspach Kanaryjskich (do uzgodnienia).