Lets Dive – » Dlaczego właśnie My?

Dlaczego właśnie My?

Postaram się odpowiedzieć w kilkunastu zdaniach w sposób prosty i niepozostawiający wątpliwości dlaczego nasze centrum nurkowe to dobry wybór.
To, co chcę napisać, może wydać się banalne ale nie da się tego ująć w żaden inny sposób. Zwyczajnie stawiamy na Jakość a nie Jakoś…. Cała reszta to tylko suplement do tej dewizy.

Nasze centrum nurkowe stawia na indywidualne podejście do klienta. Unikamy za wszelką cenę tzw „tłuczenia” całych autokarów jak najtańszych masówek.

Szkolenia odbywają się w sposób kameralny i bardzo ukierunkowany na każdego kursanta.

Daje to gwarancję nie tylko świetnej zabawy ale również dobrego opanowania zakresu szkolenia.

Nurek, który raz przyjdzie do naszego centrum nurkowego, nie musi się martwić o to, że nie będziemy w stanie sprostać jego potrzebom i wymaganiom. Dlaczego? Dlatego, iż prowadzimy szkolenia na wszystkie dostępne poziomy edukacji nurkowej począwszy od podstawowych programów nurkowych dla dzieci, poprzez wszystkie poziomy stopni rekreacyjnych a na kursach instruktorskich kończąc. Szkolimy nie tylko nurków rekreacyjnych ale i policję, wojsko, straż pożarną. Nasza kadra jest bardzo wysoko wykwalifikowana i sprosta każdemu wyzwaniu 🙂

Używany przez nas sprzęt jest wysokiej klasy, w pełni sprawny i regularnie serwisowany. Bezpieczeństwo przedkładamy ponad wszystko dlatego jeśli Twoim jedynym kryterium w doborze szkolenia jest jak najniższa cena to musisz się przygotować na to, że będziesz musiał zaakceptować wieeeele kompromisów w zakresie bezpieczeństwa i jakości szkolenia, których nawet nie będziesz świadomy. Ale nie u nas. Pamiętasz? Jakość, a nie jakoś…. Nie stać Cię na kompromisy.

Każdy nurek uzyska nie tylko profesjonalne szkolenie ale i rzeczowe i spersonalizowane doradztwo w zakresie swojej przyszłości nurkowej.

Jeśli zdecyduje się na zakup sprzętu nurkowego w naszym sklepie, nie będziesz skazany na „jedynie słuszną” markę gdyż mając w ofercie niemalże wszystkie wiodące firmy produkujące sprzęt nurkowy, możemy dobrać Ci to, czego faktycznie potrzebujesz, a nie to, czego „musimy” się pozbyć…

Ale i na tym nie koniec. Sprzęt, jak wszystko inne, trzeba co jakiś czas serwisować. I tutaj również świadczymy profesjonalną obsługę po-sprzedażową prowadząc autoryzowany serwis sprzętu nurkowego.

Oprócz działalności zarobkowej podejmujemy również szereg działań charytatywnych. Prowadzimy akcje sprzątania świata.

Zadzwoń. Porozmawiaj. Umów się na niezobowiązujące spotkanie a sam się przekonasz że…. z nami bracie nie zginiesz 🙂

Nie czekaj, aż życie przeleci Ci między palcami. Przygoda jest tuż tuż. Nie każ jej czekać 🙂