Lets Dive – » Miasteczko Nurkowe na największych targach sportów wodnych

Miasteczko Nurkowe na największych targach sportów wodnych (2010/02/20)

Zapraszamy na Targi Nurkowe na największych targach sportów wodnych i rekreacji – Wiatr i Woda 2010

W dniach 11-14 marca 2010 w Warszawskie Centrum EXPO XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) odbędą się targi Wiatr i Woda. W tym roku w centrum uwagi znajduje się miasteczko nurkowe, w którym spotkasz ponad 50 firm i organizacji nurkowych.

Na targach w miasteczku nurkowym spotkasz oficjalne przedstawicielstwa szkolących w Polsce organizacji nurkowych takich jak: CMAS, HSA, NAUI, PADI, PSI, SDI-TDI. Przyjdź i spotkaj się z najprężniej działającymi instruktorami tych organizacji.

Na targach Wiatr i Woda spotkasz firmy zajmujące się turystyką nurkową na całym świecie.

Zaplanuj swoje wakacje w najciekawszych miejscach na świecie. Nurkuj na Wielkiej Rafie Koralowej. Spędź wakacje w jednym z 28000 domków w Europie. Nie lubisz tropików? Wybierz się na polarne safari.

Krajowy Ośrodek Medycyny Hiperbarycznej będzie prezentował na targach Wiatr i Woda przenośną komorę dekompresyjną. Porozmawiania z pracownikami ośrodka i przyjdź w sobotę na prelekcję dr Zdzisława Sićko.

 

Zanurkuj na rafie zupełnie za darmo. Na dnie targowego basenu będzie znajdować się tropikalna rafa z kolorowymi rybkami oraz roślinami. To właśnie tu i to do tego zupełnie za darmo będzie możliwość nurkowania pod okiem instruktorów.

Podczas targów na specjalnym stoisku prezentowane będą nurkowe nowości sprzętowe nadchodzącego sezonu takich firm jak: Aquata, Apeks, Barakuda, Coltri Sub, Dui, Easydive, Eques, Halcyon, Hugyfot, Ikelite, Inon, Kwark, Mares, NiteRider, OMS, Santi, Scubatech, Seac Sub, Suunto, Tecline, Kwark. Niektóre nowości sprzętowe będzie można testować w basenie.

,,Bornholm – Perła Bałtyku” – wystawa której uroczystego otwarcia dokona w dniu 11.03.2010 o godzinie 11:00 Jego Ekscelencja  Hans Michael Kofoed-Hansen Ambasador Królestwa Danii w towarzystwie Agnieszki Blandzi

Dyrektor VisitDenmark, rozpoczenie „dni Bornhlomu”, które będą trwać przez kolejne dni targowe.

Wystawa Projekt 9000 Bogusława Ogrodnika – zdobywcy korony ziemi i największej deniwelacji.

W miasteczku nurkowym stanie stoisko rebreatherowe. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nurkowaniem rebreatherowym.

 

Na specjalne zaproszenie Magazynu Nurkowania w miasteczku nurkowym pojawi się  niemiecki nurek bojowy z Kampfschwimmer kompanie –  Jens Honer, który w 2002 roku ustanowił rekord Niemiec osiągając głębokość 240 metrów.

Magazyn Nurkowanie po raz 8 przyzna Złote Płetwy za największe osiągnięcia w branży nurkowej w 2009 roku.

W sobotę w Warszawie w klubie You&Me Bar przy ulicy Żurawiej 6/12 odbędzie się największa nurkowa impreza tego roku.  Podczas imprezy odbędą się pokazy filmów nurkowych, konkursy z nagrodami. Wstęp tylko na zaproszenia, które są do zdobycia na stoisku redakcji MN.  Przyjdź i zapytaj o największą imprezę nurkową.

Zapraszamy na pokaz filmów nurkowych, tajemnicze wraki, piękne rafy to tylko niektóre z naszych propozycji.

My również wystawiamy się na targach. Jeśli chciałbyś się spotkać i porozmawiać – zapraszamy na stoisko WYSPA PADI (137A).

 

Poniżej prezentujemy listę firm które będą do Państwa dyspozycji podczas targów oraz program.

Wystawcy na targach sportów wodnych